wz

= LAN Game Štěpánov =

Ozvi se co nejdříve a hlavně v e-mailu HLASUJ pro některou ze Seznamu Her - důvodem je zaměření se na nejoblíbenější hru a "natrénovat" si ji, protože bude hrána nejčastěji.... a trénink dělá MISTRY!!


Novinky
Podmínky
Seznam
Registrace
Hlasování
CoD a CoD-UO
Fotky
Výsledky
Návštěvní kniha
Odkazy




TOPlist

  Registrace | Seznam zaregistrovaných

 

Registrace:

Uveďte informace, pomocí kterých vás mohu kontaktovat:

Nick :
Jméno :
Příjmení :
Tel.(Mob):
email:
ICQ :
Klan :
Mohu zapůjčit HUB nebo Switch (počet koncovek)
   

Máte zájem si zahrát? Datum ni ní stanoveno, přibližně na konci srpna, nevím ale jestli bude volná budova.

Chcete na konci  srpna nebo na začátku září ?

1.týden 2.týden3.týden4.týden

Seznam plánovaných her :   

Hlasujte : - max  výběr 5 her. Pokud někdo zaškrtne vícekrát stejnou hodnotu, nebude mu započítána tato hodnota do hlasování.

  • 5 Bodů je nejvíce
  •  
  • 1 Bod nejméně
1. Call of Duty
2. C&C Generals Zero Hour
3. Unreal Tournament
4. Unreal Tournament 2004
5. Warcraft 3
6. Battlefield Vietnam
7. DOOM III
8. PAINKILLER
9. OPERATION FLASHPOINT
10. FAR CRY
11. NEED FOR SPEED - HP2
12. VIETCONG
13. NHL 2004
14. Hiden & Dangerous 2
15. AGE OF MYTHOLOGY
16. RISE OF NATIONS
17. GTA III (Vice City)
18. Need For Speed UNDERGROUND
19. Counter-Strike 1.6 (CS : Condition Zero)
20. AoE2-The Conquerors Expansion

 

Co by jste si rádi zahráli.

Uveďte hry, které nejsou uvedeny v seznamu o ceny.

Kontaktujte mě prosím co nejdříve.

 

 


 

SEZNAM ZAREGISTROVANÝCH:

Nick

Klan

ICQ

Poznámka

wEbBEw 343525949
DanR.
Mistr Go 167966705
Carlos 319443091
Jirka T.
Pepa
honza cyvbcvnvb ghfchfg
honza
Masty
honza cyvbcvnvb ghfchfg
Johny Freedom Iq
Guteres
papik vb sdfc
Huris28 231830457
Huris28 231830457
Babíno
Babíno
wEbBEw 343525949
Abado 336160271
(MoT)gugi (MoT) 304190321
**Ryan**
(MoT)JUr4 (MoT) 306-009-024
D4ng3rHum4n 262793540
Rommer
sportovec022 neni ale bude!:-) 279-886-421
mylujutje
Power
ofabia
Beros Nejvetsi teplousi sveta -
píča
sex bomby 1 sparchantelec
sex bomby 1 sparchanteles
mullen99
Tonny
malta
OOPS hovínečka 122445
Thomas CPU Killer 2.0 277-126-152
bojovník likvidator 123456789
Darth Eagle -=RSC-= 335518119
-<{FA}>-col.killer29 FA 208118264
*XXxXX*
miras We support CCA !
kolo 283 434 704
jenny
jenny
sam
sam
delete Masters
andy pokemon james.blond
THOMPSONS 309606868
maldinek 247098942
Slabak DiF 246299667
Halo05
Máca 267-056-720
JAN3K nalk 205-077-069
martas martinez 332653408
Cmoud
rookie
SendFrencisco 339.200-322
hn
Jonhy2601/CZ
Wiltor - -
ccc
mnb lop
mini paran 268172819
rajcu boom (260-802-791)
sosakjednotkasas
Ronaldinho
Kiler
Nahac 331147204
bery
bery nenmam 450114666
sumec 313609068
Dufino syn 262-249-018
Dufino syn 262-249-018
SKELTO sk KURVI
Kybny
Kybny
romano13
smajlou
Ctvrta 451888920
Hanys
DATEL
jumbo3 demolice 361562432
rsv
rejnok 483707047
Bezda
Bezda
Bezda
Bezda
Bezda
IDS
Petr_Drápal 374931712
tonaky
PPPetr10 2
PPPetr10 2
Leniska
Fekko
^9ima^2X^c^9lan^2|^9lolek imaX 442335994
^9ima^2X^c^9lan^2|^9lolek imaX 442335994
ladis 447623722
ladis 447623722
Tazz Dark Heroes 393418148
Cpt.Milda 402385794
Cpt.Milda 402385794
Hunter
robot
robot
cMMySEPhgiNkWoSJs CclNeVsHM 767056999
iHbdzKsDwlpjU zQoyOYiwIG 481927915
kuiuyfyy
HkKUa SluRPymGolMcXKYlVL 74027066
JZjLn WZMalqGELCL 92576565
WcbHf BDWVxWjBUTzFEdPbGbC 25324790
rScqx GDOIqVMu 57295433
riEuJ HzSBJFfGrVneOWbUz 26061040
WHtzA PRhCNQwzyGkqUHVtwL 23309686
qqNGi PRpsJlRJSWfsn 54686516
bntqH IAmgEdky 51769730
XKQYZ xcEmvespdbUuNzSmkYQ 17468471
DpcML sonJFkFCwwwK 15280138
BRPvH LiqiilzsHtPrEpfr 75643649
xljTZ sqpLMmwGepjJyPmk 27069990
vruaR HOdhMcSwYycHngIrUzT 28297028
dcrpY iUAJktVtvbMzmUXs 96917113
LYyjp agIKNKTHKVfWD 45577832
uicKf hnkHnDHpD 75331125
UJHxA yrnYVMMgZrDn 53983915
iLPZy FVYcokaVONqPgMYwlM 74875560
llyON nksYTCuzT 75699207
Htlig TumaixmUzSqzoSZIw 75098298
VDNGP bBnRSHUubEaIPEEH 64221680
CrfxO QGhEbGudbMPOIEnL 82991100
rYUup iqCIXqOJzWV 65435016
fXTSq fMPqRwNPRxLLCZOd 51231199
gMsdU sZvZJGHWiO 95639380
vWYyw vDfRCGXDs 18813684
ZbizB cShblppvCz 20973143
kVREo fbMtqfOgsd 88472985
jFzkG OdLVXajfdkTaNSHuekz 14878113
sSTye mQhjOVRuUiZEsVp 58807660
WbjSb KhhkljfizXe 65917687
WbjSb KhhkljfizXe 65917687
rrlQz LkiBctmFUu 74643441
EMNod IAZjtByDYLDh 22051971
Zgcvd jRtSwkIzy 65283501
hsZNJ YuOBrHxUmccNO 24825065
vkgHN asWGeeRmTvrYkLmlk 62190749
YLiWx DeUCZyPHOYhgZFoorM 52456997
blYqA jbFwuMKqWu 11745907
mIeaY lErFYJJJx 99203868
HZTtd lsOtFddkVy 49061666
HZTtd lsOtFddkVy 49061666
LFvZx aERjcFksUyKlRMl 64976506
xdLvt vdIycHRkM 85874353
ElHRT BFrILDhWTRQckIpSQB 75466838
uxZgR qCXxHXAZVLkOzGmKTx 67903868
uxZgR qCXxHXAZVLkOzGmKTx 67903868
BFjaI QdgXVJZHEAFXyy 95373426
funSJ LfnlHGHLt 87603540
AknPD iUXRqcTvzgdXYuKFju 67760760
kJkLX yqBHcvYiVtJ 59097520
dmWTc AqzYtEjXVNmrvpLuqq 64663210
YiYIP XESpyJUBOuQBpIgfrVn 25956666
XKOjk aycNnNGarrnoEiLizoR 78585075
fWNoH znlUGFjFDKze 25498331
iiToP ifeRLecExFNcTxuO 12400618
qZNBc WEVarantXCUfd 60388249
FGamO IeJGspag 22606071
kYbNe wTSQrrvToT 77290839
ghKkB PTmVMFdYBcwpfVmj 69062813
Lkfmj ajpDnGTTcNkP 49549963
JXSvv ttrblIOLjxyaLSIyswM 72953289
JXSvv ttrblIOLjxyaLSIyswM 72953289
ixDqP FfbOxaPFoomYcLQGez 87651276
ixDqP FfbOxaPFoomYcLQGez 87651276
NpFPg uFbNsfAtZJlBGpMYX 21773147
tafAU lInqPhgwscLm 21742028
TQvSN cjMtLXhict 60456263
CHxiZ WaXuMPksDHinoAjq 62862909
IlnQq IWtRROzgmPHf 44086557
BKZAq WHtGCOrxdAUGkajQQA 71330592
tgzoC zxFUMROUs 38263021
pwDyF hPUKabNIXBFKdk 62649121
wRdzd oQkmWwZtYwQBC 51643374
OsGuR rsXlzHymh 68322850
EadCG lGzlKvFSwJdCFAjsD 95726640
rjHbj WZaXYkcT 80732506
tnXMu OOZNCbgoeqpZliVnDfU 15944586
tnXMu OOZNCbgoeqpZliVnDfU 15944586
CmXGq qpHobFvlr 54321507
FyyDr rRZQcUGWOjEkVzsf 86639226
IuhGD SxiZLIxogFpwsGeJwBk 73944953
rkQdF rjguWwyfY 93530329
sLnaB bcICeiveHFptZRwKSLO 93059054
fZTjx KaoIPKXwje 25790825
iorCa ySsPhulV 93730260
crixV gCxrpnNRVG 59893087
tvzTM HCdHKgkGqeZBxIzeT 86691751
tvzTM HCdHKgkGqeZBxIzeT 86691751
kPvIx cKGKatkYgfNp 89696449
crVtF epiqlVDHa 13342593
crVtF epiqlVDHa 13342593
MbOof tiZrhPWWrqVEXbxEwN 91926583
GQeMl QaOqvphzoLRYiUj 21395899
yhpsA zGbytPmwIPeRaJ 80880538
vqsxi DRZUtyvz 30006741
soPRe uYMRBYElYZuFKWsmQ 69188149
tToLm VftbOvLAXZCmGrngE 88570847
MQFHJ qdeKlVfMTIbUJvKO 76759956
JIYtK eyRgFwPFoE 68993332
ONzfZ snvyZwhyjXt 39024143
sSLBp TyFZylZRlmONAy 98698087
lyPxh tFxEROsaKAMnJb 75058515
syzhH TdGgXbWdlgn 35602373
gMRbZ aQpzKOOmXDDaJWmgx 34134233
vWNVM WyEVhWvjON 71632663
LiKYU SlfVWCFpOTf 78673334
CqECl SCTQfOLHk 44023230
pIQPN ikPpqotkC 56990238
negr1997
ViagraBestellen 54445458
UoYHaMqPcowWNBLXad piriBqobsnT 561830933
RedDragons 488734482
JyiXUcrOVhATa cNkKbzVhMmTCd 382083681
vWoNRJuWT SYkhJTgUuidWbiSyv 328214895
XkmvNTuhGnUXeFV XrEdvXyNAM 640697519
xwmrxdvl dZBjhkfZluW 791379896
litrohritinaf 262172215
inxaxaepycxa 262172215
mylioxycerin 262172215
omtroinxaerit 262172215
lihrafhrycyc 262172215
floloacleahrmy 262172215
inepleafloflyc 262172215
eritinininti 262172215
xamyligaomom 262172215
erintroarycaf 262172215
xaycycerafom 262172215
myafoxflarflo 262172215
ergaepxiomli 262172215
Gauddyamiquat 136621681
gaclspamyxavo 262172215
oxmyycytndoxa 262172215
floxinycmohr 262172215
JbzsqEDcwmLic MoUOYbIvKO 412797992
PynctypeVen 161273586
CdpgQISUguN PyIBoBUDihedkWx 587411382
expameApetbex TapNalmatmerm 375685237
tixaycomvoit 262172215
leavohrachrga 262172215
flointetroycgr 262172215
xicinxaliflin 262172215
Topaznorg 145333568
kyrtoff 188123226
Topaznorg 145333568
Topaznorg 145333568
Tupseequekips 224811763
Tupseequekips 224811763
Tupseequekips 224811763
Tupseequekips 224811763
wsgmxmwv JMBgJswpmrtAbEGGw 259341503
vjcyecjpv qSdnNuCOwNqZU 559815576
hxjwmasnugz DNefisoRcczm 951048260
bjnnjm ZKEKEPuqfTYZGPSxZ 973283284
igxlut DUXPPmoIciN 867484935
wzdhcvoyotf RsAkpRxhQQHRAEwyd 838362797
wzdhcvoyotf RsAkpRxhQQHRAEwyd 838362797
jncxmk SnJAgBsWfcW 180841469
rztclxgx RiMcmJnOHRsVqd 142176571
atouuuqjx aIvFPkKcG 880076302
uuqncyov jPHqoahunMzdWc 415451429
nikki0s WorldsMostDeadly 185684727
Cruirty 7th Barrier 872660381
adlidgukok OiypfLgVzS 193680161
HurtMe19Times Seeking Redemption 35702556
Exteday Guerrila Games 980682103
ChewDeroelodo DSO Lockdown 316323453
ParkerMego Orbis Sanctum 234112312
Donno1970 98884781
Wefvessehes The Hyruleans 214836351
kuvehQJVvaRofPDtthu wzFlEhHoDlYxTMrWeOe 233148666
Seesnodego Cold Blooded Elites 972096110
dakmlco iWwwoEXruuP 703061066
CoaccariutCok DWT productions 116551821
brisseVelinee Violent By Design 151554751
brisseVelinee The Angry Aces 151554751
pcybsnnxidh iwMITnjSErAQHWaRDgS 601318188
SKJaIaVbKjzH buRwndrYEGDzEW 104663852
naMHmEHoRnViGM AJhAuVHeDuddadaGFep 542698242
bkytskfpma cbqfvqkt
zvfynxvdof twmdbyie
owneteste What evers available 241228186
thqntkzflos yHprcjdvCsBEC 142391137
royanyday #file=PostContent ikevaporindex.txt 355653718
Michealciz SoX Blud 342743884
klark bvBhzxaBXYwIyisWoF 104361865
S8p3 Ushiromiya family 578214957

Registrace | Seznam zaregistrovaných


Domů | Novinky | Podmínky | Seznam | Registrace | Hlasování | Fotky | Návštěvní kniha | Odkazy

S dotazy nebo problémy týkajícími se tohoto webového serveru se obraťte na webbew@seznam.cz.
Copyright © 2004 LAN Game Štěpánov. Všechna práva vyhrazena. 
Naposledy změněno: 16. 07. 2004.