wz

= LAN Game Štěpánov =

Ozvi se co nejdříve a hlavně v e-mailu HLASUJ pro některou ze Seznamu Her - důvodem je zaměření se na nejoblíbenější hru a "natrénovat" si ji, protože bude hrána nejčastěji.... a trénink dělá MISTRY!!


Novinky
Podmínky
Seznam
Registrace
Hlasování
CoD a CoD-UO
Fotky
Výsledky
Návštěvní kniha
Odkazy
wEbBEw

343525949


TOPlist

 

Co s sebou?

  • Vlastní kompletní a funkční PC: s operačním systémem Windows 98/ ME/ 2000/ XP (Doporučujeme), dostatečné volné místo na HDD min (5 - 6 GB). (s veškerou kabeláží a monitorem)
  • Síťová karta: 10/100 - LAN s konektorem RJ 45 a kabel RJ 45 minimálně 2m. Cena kabelu cca 100Kč, karta cca 200 - 300Kč. Instalaci karty není problém provést na místě.
  • Sluchátka
  • Prodlužovačku(min 3m, rotrojky ...)
  • Instalační cd OS a drivery
  • Spacák
  • Jídlo a pití(je možno koupit i poblíž 500m od místa konání)
  • Red bull nebo Semtex a hodně kafe
  • Zápisné - se oproti první akci zvyšuje na 150 Kč. Důvod je prostý akce byla ztrátová.

 

Co si s sebou nebrat?

  •  Nechte doma vše co nebudete potřebvat a neberte žádný zbytečnosti(ze zkušeností z minulé lan party),takže vaši super 100W HIFI soupravu nechte klidně doma, budou vám stačit obyčejné sluchátka(nejlépe s mikrofonem), na lan party tyto věci opravdu potřebovat nebudete, tento požadavek neni úplně nutný, ale při větším počtu lidí by mohl být problém s pojiskami(neměl by být)
 
Pokud ale máte slabší stroj, tak to napište, ať se to dá zohlednit při výběru HER.
   

 

Přihlášky

 = Přihlášky na nejblizší lan party můžete volat na 604 389 099 (wEbBEw) !!!pouze volat!!! Volejte denně 20-22h, další dotazy směřujte na na email  nebo přímo přes Registraci 

Doprava

 = Pokud máte možnost vlasní dopravy, dopravte se podle mapy na místo kde se koná lan party.Pokud ne, snažte se nasomrovat k nějakému vašemu kamošovi co jede taky.Ale pokud se stane, že odvoz prostě neseženete a bude dostatečný zájem o hromadný odvoz(minule byl), tak je možnost rozvozu.
 = Čas svozu bude předem určen, odvezeny budou vaše PC (svoz a rozvoz 50kč). Po skončení akce odvezeme vaše PC zpět. Vše v okolí Štěpánova MAX 10km do místa akce.

Podmínky

 = Každý účastník se zavazuje, že nebude kouřit(kouřit se smí venku - mimo budovu ), pít alkohol, či požívat jiné omamné látky v prostorách námi pronajmutých, tj. budova s umístěnou technikou potřebnou k akci.

 = Každý účastník je povinen mít síťovou kartu aspoň 100 Mb/s full duplex.

 = Každý účastník je povinen vzít si s sebou sluchátka, nikoli reproduktory.

 = Každý účastník bere na vědomí, že tato akce se koná pouze za počtu účastníků vyšším než 10, bude-li akce zrušena kvůli nedostatku lidí přihlášených do určeného data bude vrácena i záloha 100Kč.

 = Každý účastník souhlasí s tím, že nebude vznášet žádné nároky na pořadatele v případě poškození, zničení či ztráty jakéhokoli softwaru, hardwaru, periferií, věcí jím dovezených či jejich částí v době konání akce i mimo dobu konání akce, tj. přesunování, skladování či doprava.

 = Každý účastník je povinen zaplatit nevratnou zálohu 100Kč do data uzávěrky, tato záloha je vratná pouze v případě zrušení akce, nikoli pokud se účastník nedostaví. Zbylých 50Kč se účastník zavazuje zaplatit ihned po příchodu do prostoru určenému pro akci.

 = Každý účastník který nemá vlastní odvoz je povinen to oznámit do data uzávěrky a bude zapsán na seznam, dále souhlasí s částkou navíc, a to 50Kč kterou zaplatí řidiči který poveze jeho věci(jednorázově 50Kč za cestu tam i zpět). Odvoz se týká pouze PC case a monitoru. Periferie a jakékoli jiné věci je účastnik povinen dopravit na místo osobně(spolu se svou osobou), a to jakkoliv pěšky, na kole, autobusem  (Olomouc - Štěpánov linka 764 a 763 cca 20Kč tam i zpět), vlakem + pěšky (Olomouc směr Zábřeh). Neoznámí-li účastník že nemá možnost odvozu nebo to nestihne do uvedeného data, nemá žádný nárok po pořadatelích vyžadovat odvoz či vrácení zálohy.

 = Každý účastník je povinen s sebou vzít prodlužku se zásuvkami(minimálně 3 metry, počet zásuvek: kolik bude účastník potřebovat plus 1).

 = Každý účastník bere na vědomí že není zajištěn žádný nocleh, tudíž si sebou vezme spacák a deku(v případě že nemá účastník vlastní přepravu raději dvě, kvůli bezpečnějšimu převozu).

 = Každý účastník je obeznámen s faktem, že pořadatelé na této akci fungují pouze jako sprostředkovatelé a nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův nelegální software(jak používaný, tak i v neaktivní formě), jakákoli nelegální data(jak sdílená, tak i v neaktivní formě) či veřejné promítaní nebo vysílání filmů a hudby.

 = Každý účastník se zavazuje, že nebude zpět žádat zálohu 100Kč(kromě případu nekonání akce). Také nebude žádat zpět plnou částku zaplacenou za akci(150Kč) a částku zaplacenou za dopravu(50Kč) v případě neschopnosti účastníkovo PC zprovoznit či zapojit do sítě z důvodů nesplnění některé z podminek.

 = Každý účastník potvrzuje, že se na akci bude chovat slušně a spořádaně, nebude pod vlivem omamných látek, nebude distribuovat zakázané věci(pornografie, věci s rasistickým či xenofobním podtextem, nelegální software) a nebude se chovat netolerantně(nebo rasisticky či xenofobně). V opačném případě může být vyloučen bez nároku na vrácení peněz za akci(150Kč) i dopravu(50Kč).

 = Každý účastník smí žádat své peníze(kromě 100Kč nevratné zálohy a 50Kč za dopravu) zpět pouze v případě, že ani pořadatelé nezasítují jeho PC(tímto však účastník povoluje udělat i HW změny) a zároveň neporuší žádnou podmínku.

 = V případě nesplnění kterékoli z podmínek může být účastník z akce vykázán bez nároku na vrácení investovaných peněz(150Kč za akci i 50Kč za dopravu), nemá-li odvoz jeho PC case a monitor budou dopraveny zpět po zkončení akce.

Nahoru | Co sebou? - Co si sebou nebrat? | Přihlášky | Podmínky | Podmínky


Domů | Novinky | Podmínky | Seznam | Registrace | Hlasování | CoD a CoD-UO | Fotky | Výsledky | Návštěvní kniha | Odkazy

S dotazy nebo problémy týkajícími se tohoto webového serveru se obraťte na webbew@seznam.cz.
Copyright © 2004 LAN Game Štěpánov. Všechna práva vyhrazena. 
Naposledy změněno: 03. 08. 2005.